Witamy na stronie klubu UKS Jedynka Kościan
-

Juniorzy na plus 19.04.2024 14:38 (UTC)

Kolejny mecz na styku rozegrali w sobotę w Lesznie z tamtejszą KS Polonią 1912 nasi juniorzy. Mecz bardzo wyrównany i zacięty a zwycięstwo przypieczętowane w ostatnich  2 minutach.
KS Polonia Leszno - KKS OBRA Kościan 70 - 77
(21-21,14-21,19-13,16-22)
Dla OBRY punktowali;
Witomski -, Kostański 2, Kucharzewski 10, Józefowicz 27,Kostrzewa 4, Gabler 2, Sobiech 2, Przymus 4, Sołtysiak 18, Krzyzański 8, Klimczok 0.

Niestety zawiedli Kadeci przegrywając na własnym parkiecie z Basket TEAM Opalenica 58-80.
Jeszcze do przerwy była nadzieja na zwycięstwo, bo różnica 3pkt wydawała się niewielką,ale walkę próbowało podjąć jedynie dwóch zawodników,reszta co przykro pisać przeszła "obok meczu"